Who was the best upperclassman girls lacrosse save leader in 2016? (Poll Closed)
Dakota Apicella, South Brunswick
41%
(7,023 votes)
Sophie Ochs, Lawrenceville
26%
(4,380 votes)
Gavneet Sehgal, Our Lady of Mercy
22%
(3,693 votes)
Natalie Pugliese, Middletown South
4%
(657 votes)
Sarah Farag, Holmdel
2%
(273 votes)
Anna Babiak, Rumson-Fair Haven
1%
(234 votes)
Taylor Danson, North Hunterdon
1%
(89 votes)
Megan O'Shaugnessey, Immaculata
<1%
(79 votes)
Daniella Terry, Livingston
<1%
(67 votes)
Amelia Drake, Morristown
<1%
(62 votes)
Maya Guzzi, Toms River South
<1%
(50 votes)
Sarah Zeto, New Providence
<1%
(45 votes)
Amanda Maguire, Verona
<1%
(42 votes)
Bianca Smith, Shawnee
<1%
(36 votes)
Sabrina Morano, Mount St. Mary
<1%
(28 votes)
Arielle Weissman, Bridgewater-Raritan
<1%
(26 votes)
Megan Gianforte, Manasquan
<1%
(16 votes)
Julie Krupnick, Mountain Lakes
<1%
(16 votes)
Maddie Collins, Summit
<1%
(15 votes)
Kate Rice, Immaculate Heart
<1%
(12 votes)
Jackie McCall, Oak Knoll
<1%
(12 votes)
Zoe Tesone, Princeton
<1%
(12 votes)
Madison McNulty, Hun
<1%
(10 votes)
Jess Foy, Pingry
<1%
(8 votes)
Khaia Barnowski, Camden Catholic
<1%
(7 votes)
Daphne Leenas, Lakeland
<1%
(7 votes)
Josie Pagano, Monroe
<1%
(6 votes)
Alexa Natalicchio, Notre Dame
<1%
(6 votes)
Jordan Segrave, Roxbury
<1%
(6 votes)
Caitlin Barrett, Peddie
<1%
(4 votes)
Samantha Becker, Absegami
<1%
(3 votes)
Nicole Eckert, Glen Ridge
<1%
(3 votes)
Cheyanne Gangel, Jefferson
<1%
(3 votes)
Maggie Bigelow, Montclair
<1%
(3 votes)
Victoria Marino, Northern Highlands
<1%
(3 votes)
Sydney Dietrick, Pinelands
<1%
(3 votes)
Chloe Toole, Trinity Hall
<1%
(3 votes)
Mackenzie Schade, West Morris
<1%
(3 votes)
Cassy Skelton, Holy Cross
<1%
(2 votes)
Dana DeBel, Kinnelon
<1%
(2 votes)
Alexis Helsel, Paul VI
<1%
(2 votes)
Taylor Mathieson, Ramapo
<1%
(2 votes)
Christina Colombo, Saddle Brook
<1%
(2 votes)
Emily Gilligan, West Deptford
<1%
(2 votes)
Erica Rinsky, West Essex
<1%
(2 votes)
Georgia Turner, Atlantic City
<1%
(1 vote)
Mia Monacelli, Egg Harbor
<1%
(1 vote)
Olivia Mason, Hightstown
<1%
(1 vote)
Jordyn Gilanyi, Lacey
<1%
(1 vote)
Cassandra Rilinger, Lenape Valley
<1%
(1 vote)
Megan Euler, Manchester Township
<1%
(1 vote)
Brittany Watson, Millville
<1%
(1 vote)
Angela DiPasquale, Paramus
<1%
(1 vote)
Sutton Todd, Randolph
<1%
(1 vote)
Christina Vittas, Wayne Hills
<1%
(1 vote)
Allyn Lilien, Westwood
<1%
(1 vote)
Kaitlyn Fennell, Colts Neck
0%
(0 votes)
Brianna Davids, Lower Cape May
0%
(0 votes)
Kaitlyn Draney, Morris Hills
0%
(0 votes)
Karly Inserra, Passaic Tech
0%
(0 votes)
Lexi Schettino, River Dell
0%
(0 votes)
Madison Mento, Rutgers Prep
0%
(0 votes)
Erin O'Connor, Scotch Plains-Fanwood
0%
(0 votes)
Clare McCarthy, Southern
0%
(0 votes)
Sabrina Shinkowitz, Sterling
0%
(0 votes)
Rebecca Tomaszewski, St. John Vianney
0%
(0 votes)
Jodette Bayani, Toms River North
0%
(0 votes)
Total Votes: 16,970
See this poll on:
https://poll.fm/9446464/embed
closed